بیانیه مدرن فا به امت اسلامی(متن فارسی)

 

 

درود خدا بر محمد(ص) که امتی چنین باشکوه را پایه گزاری نمود. درود خدا بر فردی که وقتی همه می خوردند او روزه می گرفت ، وقتی همه خفته بودند او عبادت می کرد ، وقتی همه خنده ناهوشیاری می کردند او بر مظلومیت ضعیفان می گریست. ای امت محمد(ص) بیایید دوباره گردهم آییم بیایید دوباره به شکوه گذشته برگردیم بیایید دوباره عصر تمدن اسلامی را احیا نماییم. ای برادران و خواهران مسلمان ما می توانیم جلال و شکوه گذشته را بازگردانیم. ای امت رسول الله بیایید با افتخار در روز قیامت به ندای ای امت من رسول خدا پاسخ دهیم. ای امت اسلامی ما در روز قیامت در مقابل او چه خواهیم گفت؟ آیا این همان طوریست که او می خواست ما باشیم؟ نه! خدایا ما شرمنده ایم که از راه معلممان دورشده ایم.

 

ای خدا دوباره با سخنان محمد دل های ما را نوازش بده . ای پروردگار به این امت اجازه بده دوباره به پاخیزد. ای خدا به ما ایمانی بده که انسانی عادل و مهربان باشیم، به فقرا و گرسنگان غذا دهیم، کمک رسان در راه ماندگان و کودکان یتیم باشیم و ظالم و خسیس نباشیم.

بیایید وجدان های به خواب رفته را دوباره بیدار کنیم. ای امت محمد بیایید به شکوه گذشته خود بازگردیم بیایید غاصبان را از سرزمین های مادری خود بیرون نماییم.

 خدایا امت محمد را از شر هر بدی حفظ بفرما. آمین...

تیم بین المللی مدرن فا

/ 1 نظر / 17 بازدید
GNI

پیامک بخوانید پول بگیرید ۱۰۰٪ واقعی و رایگان!!! یه سیستم کاملا جدید که شما می توانید با وارد کردن شماره موبایلتان در آن عضو شوید و سپس حدود بیست موضوع مورد علاقه خودتان را انتخاب کنید و از این به بعد هر روز در مورد موضوعات انتخاب شده برای شما پیامک تبلیغاتی ارسال می شود که شما با خواندن هر پیامک مبلغی را به عنوان دستمزد دریافت می کنید که به حساب بانکی شما واریز می شود. جالب نیست؟ جالب تر اینجاست که اگه دوستانتون را هم معرفی کنید و این روش کسب درآمد رو بشون هدیه بدی به درآمد شما هم اضافه میشه!!! چطوری؟؟ فرض کنید روزانه دست کم 20 نفر را به سیستم معرفی کنید و در هر روز برای هر یک از آنها فقط 5 پیامک ارسال شود، با این شرایط پس از گذشت 3 ماه شما 1800 نفر را به سیستم معرفی کرده اید و به طور روزانه حدود 41 هزار تومان و ماهانه حدود 1,242,000 تومان فقط از طریق افرادی که معرفی کرده اید درآمد خواهید داشت مراحل ثبت نام بسیار ساده هست و بعد از کلیک بر روی لینک عضویت می توانید اطلاعات بیشتری درباره ی این سیستم بدست بیاورید فراموش نکنید حتما حساب کاربریتان را فعال کنید htpp://www.gammanetint.blogfa.com