"وعده های فراموش شده" - سامی یوسف و WFP

 

"وعده های فراموش شده" - سامی یوسف و WFPدرود بر اسپریتیک دوستان عزیزم
احوالتان چطور است؟
من قبلا اشاره مختصری درباره یک سوپرایز پیش رو کرده بودم… خب، بالاخره زمان اعلام این سوپرایز فرارسید! :)
به من افتخار کار کردن با برنامه جهانی غذای سازمان ملل متحد در عملیاتی برای کمک رسانی به منطقه قحطی زده شاخ افریقا و مناطق مجاور داده شده است. مفتخرم به این که اوج این پروژه، تک آهنگ جدید من به نام “وعده های فراموش شده” است – ترانه ای که برای اولین بار (تا جایی که من میدانم) بطور کامل مرکب از ضربهای بدن انسان است. “وعده های فراموش شده” در روز ۱۷دسامبر ۲۰۱۱ (۲۶ آذر۹۰) منتشر خواهد شد. همه درآمد حاصل از فروش آن در حمایت از عملیات انسان دوستانه در شاخ افریقا به WFP  (برنامه جهانی غذا) اهدا خواهد شد.
فکر میکنم خوب است که کمی از اندیشه هایم را در اینجا با شما در میان بگذارم، با توجه به این که این ترانه فقط به کسانی که آن را گوش میدهند مربوط نیست بلکه به کسانی که قرارست از گوش دادن ما به آن کمک و بهره ببرند هم مربوط میشود.  اگر فردی واقعا خوشبخت باشد هراز چند گاهی سرنوشت هدیه نادری را با خود به ارمغان می آورد. من به LiveFeed نه فقط به چشم یک پروژه خیریه “دیگر” بلکه به دید یک پیمان مادام العمر حداقل برای کمک به ایجاد آگاهی و در درجه ای بالاتر برای پایان گرسنگی در شاخ افریقا نگاه میکنم. من خالصانه و از صمیم قلبم از همه شما درخواست میکنم به من در این تلاش بپیوندید، نه فقط با اهدای کمک مالی، بلکه همچنین با اختصاص دادن حتی یک لحظه از وقت تان به آنهایی که در زندگی کم بهره تر از ما هستند.
از همه شما درخواست دارم که این ترانه را خریداری کنید. با پولی به کمی نیم دلار یک زندگی میتواند نجات پیدا کند. برادران و خواهران ما منتظرند. ما هیچ بهانه ای نداریم. لطفا این کمپین را به هرکسی که میتوانید معرفی کنید و با همه به اشتراک بگذارید.
با عشق و سپاس
سامی

برای مطالعه بیشتر در مورد کمپین و ترانه "وعده های فراموش شده" کلیک کنید!!!

/ 0 نظر / 10 بازدید