سامانه فارسی لایوفید (وظیفه انسانی) - سامی یوسف

 

امروز مسئله قحطی و گرسنگی در منطقه شاخ آفریقا به یک نگرانی جهانی تبدیل گردیده که اگر اقدام به موقع صورت نگیرد نتایج وحشتناکی به دنبال خواهد داشت.آیا ما انسان ها دربرابر اعمال خود پاسخگو نیستیم؟ آیا واقعا ما می توانیم به عنوان یک انسان نه تنها مسلمان بلکه یک بشر  چشم بر روی مرگ انسان هایی که به دلیل گرسنگی جان می دهند ببندیم؟ یقینا نه! به قول سامی یوسف "ما توقفی طولانی بر روی تفاوتهایمان  اعم از عقیده، نژاد، دین و مذهب و تفاوت خاستگاهها داشته ایم. بیایید برای یکبار بگذاریم عشق و احترام بر این تفاوتها غلبه کند، باشد که ما متحد شویم. "در هر قطره اشکی، او آنجاست". کلام مادر ترزا هیچ گاه بیشتر از این معنا نیافته است..."

سامانه فارسی لایوفید بخش اصلی کمپین فارسی لایوفید می باشد این سامانه تخصصی توسط تیم بین المللی مدرن فا و با همکاری گروه سایبت طراحی گردیده است این سامانه از بخش های مختلف زیبایی از قبیل : اهدا کمک به برنامه جهانی غذا،میز گفتگو تخصصی ، شبکه تصویری، ویژه نامه کمپین، رای گیری آنلاین، سامانه پیام کوتاه ، گالری تصاویر کمپین، معرفی شرکت های اسپانسر کمپین، و... تشکیل گردیده است . یکی از بخش های جذاب این سامانه جنبش بین المللی  سفیران لایوفید می باشد در این بخش از کاربران دعوت می گردد با عضویت در این بخش به عنوان پیام رسان کمپین لایوفید به اطلاع رسانی مناسب از این کمپین اقدام نمایند. این کمپین از بخش های دیگری نیز تشکیل گردیده، از شما دعوت می کنیم از این بخش ها دیدن نمایید.تیم بین المللی مدرن فا در سرآغاز فعالیت های  گسترده خود به عنوان حامیبرنامه جهانی غذای سازمان ملل متحد با همکاری گروه سایبت و خانم سارا ادسون اقدام به برگزاری کمپین و سامانه فارسی لایوفید  با بخش های مختلف تخصصی و اطلاع رسانی مناسب از این اقدام بشر دوستانه برای کاربران فارسی زبان با شعار پیوند ملت ها به یکدیگر با هدف مبارزه با گرسنگی نمود امید است به یاری شما عزیزان هیچ انسان گرسنه ای در سرتاسر دنیا باقی نماند

مدیر کمپین و سامانه فارسی لایوفید:علی مصلی نژاد (سامی علی)

www.modernfa.com/livefeed

www.modernfa.com/wfp

ورود به کمپین فارسی لایوفید ( برای فرونشانی بحران گرسنگی کلیک کنید) 

دانلود تیزر تبلیغاتی کمپین فارسی لایوفید(اشتراک زندگی) - سامی یوسف

 

 
 
/ 1 نظر / 38 بازدید
ایمان آرزه

سلام بزرگوار. از تارنمای زیباتون کوتاه،مختصر و مفید دیدن کردم. با سلیقه اید اما هنوزم میشه بهتر بشید. اگر وقت داشتید و سلیقتون گرفت خوشحال می شم به دست نوشته های این حقیر سری بزنید و نظر زیباتون رو ثبت کنید. ضمنا! یادتون نره! ***تو نظرسنجی هم حتما شرکت کنید.*** ***پیشاپیش عیدتون مبارک*** عزیز باشید.